• Ar egzaminas yra mokamas?

  Įsigijus online kursą, tiek pirmas, tiek pakartotinas egzaminas yra nemokamas.

 • Kokią galią turi Jūsų akredituotas sertifikatas?

  Sertifikatas yra akredituotas "Lash Inc", su šiuo sertifikatu UK ir Airijoje Jums suteiks draudimą ABT, Salon Gold, Insync ir Balens draudimo kompanijos. Sertifikatas yra tik anglų kalba. Pvz: Vietoj "Online Antakių Laminavimo Kursai" yra užrašyta "Eyebrow Lamination Course". Tiksli sertifikato nuotrauka yra pridėta prie kiekvieno online kurso aprašymo. Akredituotas sertifikatas išduodamas tik išlaikius egzaminą.

 • Kaip tiksliai vyksta online kursai?

  Pradžiai turite peržiūrėti visą kursą. Po to įsigyjate priemones, apie kurių rekomendacijas yra pateikta nemokamoje peržiūroje. Tuomet pagal pateiktą praktinę dalį atliekate antakių ar blakstienų laminavimą ant savo modeliuko. Po to nusiunčiate mokytojai įvertinti nufotografuotą modeliuko nuotrauką, prieš ir po procedūros. Atsakote į 20 egzamino teorinių klausimų. Jeigu Jūsų darbelis atitiks visus kriterijus ir taisyklingai atsakysite į 20 egzamino teorinių klausimų, Jūs tapsite antakių ar blakstienų laminavimo meistrė ir tuomet bus įteikiamas Jums akredituotas sertifikatas.

 • Ar po online kursų būtina ir realiuose kursuose sudalyvauti?

  Ne, nėra būtina. Galite pilnai viską išmokti ir online kursuose.

 • Kaip su darbo priemonėmis?

  Online kursų metu yra paaiškinama, apie visas būtinas ir rekomenduojamas priemones.

 • Kaip galima išmokti, kai mokytoja realiai neprižiūrės?

  Antakių ir Blakstienų laminavimas nėra sudėtinga procedūra, taisyklingai pateikus online kursą, studentėms klausimų dažniausiai nekyla. Bet kokiu atveju, mokytoja Jūsų darbelį įvertins ir patars, jeigu kažkas bus netaisyklingai.